🎗 לקוחות יקרים, אנו מייחלים לימים שקטים וטובים יותר ומתפללים לשובם של החטופים במהרה וכל החיילים הביתה בשלום

צרו קשר

אודות האחים נייער

למעלה מ 80 שנות מצוינות !!

הכל החל בעסק משפחתי קטן שנוסד עוד בשנת 1939 בתל אביב על ידי סב המשפחה צבי נייער ז"ל.

עם השנים החברה שהתמחתה בתפירת ומכירת כיסויים, התפתחה והתרחבה במהלך הדורות, עד שכיום בני הדור השלישי מנהלים את הקבוצה המובילה בישראל בפתרונות קירוי ואריזה, אספקת אריגים לחקלאות ,תעשיה, מסחר , ופנאי.

לא משנה מה המידה, הגוון, או הצורה בהן חפץ הלקוח – קבוצת האחים נייער תדע לתפור, להלחים, לבנות מערכת מתאימה על מנת לספק כיסוי וקירוי מותאם לדרישת הלקוח .

הקבוצה ביססה את עצמה בקרב לקוחותיה כספקית מוצרים באיכות ובעמידות הגבוהה ביותר .

מתקני הקבוצה משתרעים על כ 5000 מ"ר באזור התעשייה אלקנה , ובהם כ 100 עובדים מיומנים הפועלים תחת תו התקן ISO 9001-2015

קבוצת "האחים נייער" הפועלת תחת החברה נייער (2002) בע"מ מאחדת בתוכה 3 חטיבות :

ברזנט לכל:

ברזנט לכל באמצעות המתפרה התעשייתית הגדולה והמאובזרת ביותר בישראל, מתמחה באריגים איכותיים ועמידים בהתאמה אישית.

ברזנט לכל מספקים אריגים לחקלאות, תעשייה, מסחר, בניה, פנאי ושימוש ביתי ומשמשים כמפיצים בלעדיים בישראל של המותגים DICKSON , Sunbrella, וכמובן מותג הדגל הישראלי "ארז מוצרים תרמו פלסטיים". כמו כן, החברה משמשת כנציגה בלעדית בישראל של יצרני יריעות נוספים מרחבי העולם.

סוכך לכל:

חטיבת סוכך לכל מתמחה במתן פתרונות קירוי והצללה אמינים, פונקציונאליים ואלגנטיים. היכולות לייצר מערכות קירוי המותאמות לדרישות הלקוח אשר בעת ובעונה אחת מאופיינים באיכות ללא תחרות וחזות ייחודית הן מה שמעניקות לסוכך לכל את הערך המוסף בעיני הלקוח. לחטיבת סוכך לכל מערך ייצור, הרכבה והתקנה מתקדמים הכוללים טכנאים מהשורה הראשונה וסדנאת ייצור נרחבת העושה שימוש בחומרי הגלם ובאביזרים הטובים ביותר.

חטיבת "סוכך לכל" משמשת כמפיצה בלעדית שבישראל של מותג ההצללה המוביל והוותיק באירופה FLOROS, אשר מספק מגוון מורצים רחב וביניהם – סוככי זרועות, פרגולות אלומיניום, פרגולות בד וכל האביזרים הנלווים.

מוצרי האיכות של FLOROS מולבשים בבדי SUNBRELLA מבית DICKSON – הבדים העמידים והאיכותיים ביותר בעולם, אשר מגיעים במגוון גוונים ועיצובים עצום, אשר מאפשרים התאמה לכל חלל ועיצוב.

מוצרי "סוכך לכל" יכולים להיות מסופקים עם מוצרי "שמשיה לכל" באותה תלבושת מבית SUNBRELLA להתאמה מושלמת!

"אחים נייער" הייתה לאורך שנים "מאחורי הפרגוד" כספקית וכקבלנית ביצוע של מתקיני הסוככים ושל השוק המוסדי והתעשייתי, כאשר היא נחשבת לחלוצה ביישום פתרונות חכמים ויעילים. החברה, ביססה את עצמה בקרב לקוחותיה כספקית מוצרים באיכות ועמידות גבוהים, תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ומיוצרים תחת בקרת איכות קפדנית בכפוף לתקני איכות בינלאומיים.

שמשיה לכל:

שמשיה לכל, חטיבת השמשיות של האחים נייער נולדה כתוצאה מהביקוש לשמשיות כמוצר נלווה לסוככים. השאיפה לספק ללקוח פתרונות קירוי מגוונים, המתאימים לדרישותיו הביאה את 'קבוצת האחים נייער' להקים את חטיבת שמשיה לכל, כמענה לצורך הגובר בשמשיות איכותיות.

המותג SUNBRELLA מבית DICKSON המשווק בלעדית על ידי קבוצת נייער, מאפשר מתן מענה מקיף הכולל סוככים, מפרשי הצללה ושמשיות אחידים ותואמים במגוון צבעים ועיצובים עצום!

שמשיה לכל מתמחה בייצור ושיווק שמשיות אמינות, פונקציונאליות ואלגנטיות. העמידות הגבוהה והחזות הנאה בעת ובעונה אחת הן שמעניקות ל'שמשיה לכל' את הערך המוסף בעיני הלקוח.

למה לבחור בקבוצת ה"אחים נייער"?

80 שנות ניסיון

הניסיון הוא ערבות האיכות שלנו, המשלבת מגוון פתרונות מעשיים ומודרניים בתחום הקירוי, כיסוי ומערכות הצללה
ב- 80 השנים האלו, משכנו אלפי לקוחות מרוצים והרחבנו את רשת המכירות שלנו – הן בישראל והן בחו"ל.

עמידה בתקנות הייצור והבטיחות

כל המערכות וכל המוצרים שלנו מיוצרים בתהליכים מבוקרים בעלי תו תקן ISO הבינלאומי.

שותפויות בינלאומיות

המחויבות המלאה לתוצאות האיכות באה לידי ביטוי בשותפויות שלנו, שנבחרו בין הספקים המובילים בישראל ומחוצה לה, כגון" "ארז מוצרים תרמופלסטיים" , Somfy, AmannDickso-Sunbrella ועוד.

יחידת ייצור – פתרונות מותאמים אישית

מפעלנו, הממוקם באזור התעשיה באלקנה משתרע על שטח של כ 5,000 מ"ר, מאובזר בציוד העכשווי ביותר. מערך הייצור שלנו מבצע מדי יום את כל הפעולות הדרושות לשם התאמה מירבית לדרישותיו של כל לקוח ולקוח, על מנת להבטיח את התוצאה הטובה והמתאימה ביותר עבורו!

משאבי אנוש

הצוות שלנו, המורכב מכ 75 אנשי צוות מיומנים מאוד מבחינה טכנית המתנהלים ברוח של "משפחה" שכל חבריה חולקים את אותו החזון ואתה המטרה לשם שמירה על שביעות רצון גבוהה של הלקוחות ושל הצוות תוך קידום ופיתוח החברה.

×